Kategorija: Uncategorised

Riječ dobrodošlice

Potencijalni investitori su više nego dobrodošli i imaju našu veliku podršku.

Općina Žepče je postala prepoznatljiva po naglom razvoju privatnog poduzetništva. Ukoliko prolazite magistralnom cestom pored Žepča, možete vidjeti proizvodne hale, jednu do druge. Bili smo vrlo fleksibilni, ljudima koji su željeli ulagati na području općine maksimalno smo izlazili u susret, pojednostavljivali proceduru i uzimali vrlo male, simbolične općinske naknade. Istovremeno imamo i razvoj poljoprivrede.

Najveći podvig i dostignuće jeste da je Žepče zdrava i otvorena sredina, da je vraćeno povjerenje među ljudima, da je svima ravnopravno omogućeno da pokažu svoje znanje i umijeće, pogotovo u gospodarskom razvoju. Općina Žepče je sada sredina za život i rad.

Danas s pravom možemo reći da ovdje žive vrijedni ljudi koji žele nešto napraviti. Jednostavno se isplati raditi i ulagati u općini Žepče.