TRADICIONALNI SAJAM POLJOPRIVREDNIH PROIZVODA 3. “DANI MALINE I MEDA” ŽEPČE 2018.

 

GRADSKA TRŽNICA ŽEPČE

 

SUBOTA, 14.07.2018. GODINE

 

početak u 10:00 SATI

 

 

Preko 80 IZLAGAČA

 

Poduzeća, poljoprivrednih obrta, zadruga i udruga/udruženja poljoprivrednika iz Sarajeva, Banjaluke,Vareša, Maglaja, Špionice-Srebrenika, Zavidovića, Zenice, Breze, Tuzle, Brčkog, Lukavca, Novog Travnika,Kozarske Dubica, Gračanice, Laktaša, Prnjavora, Koraja, Lukavice, Teslića, Visokog, Donjeg Vakufa, Doboj Juga, Živinica i domaćina iz Žepča

 

Ponuditi će:

 

Ezgotično voće i povrće, prerađevine od voća i povrća, mliječne proizvode, magareće mlijeko i proizvode od magarećeg mlijeka, razne vrste sireva, domaću tjesteninu i sve vrste domaćeg brašna, pčelarske proizvode, biljne preparate,cvijeće i ukrasno bilje,  proizvode prirodne kozmetike, čajevi, organske ljekovite proizvodi, frigo sadnice jagoda, tradicijske rukotvorine, proizvode  zanatske obrtničke bh. tradicije, 

 

Na 3. Danima maline i meda Žepče 2018. godine

 

očekuju vas brojna iznenađenja, degustacije prerađevina od voća , sokovi, slastice, brojne nagrade i poklon iznenađenja kao i  bogat i zanimljiv kulturni program.

 

Pokažimo bh proizvođačima da cijenimo njihov trud i  vrijedni rad.

 

Vidimo se 14.07.2018.