ČESTITKA POVODOM POČETKA NOVE ŠKOLSKE GODINE

Dragi naši učenici, poštovani roditelji, prosvjetni djelatnici i stručni suradnici, upućujem Vam iskrene čestitke za početak nove školske godine, uz želju da u novu školsku 2018/2019. godinu krenete sa osmijehom na licu.

Dragi učenici, pred vama se danas otvaraju vrata novih znanja, umjetnosti i vještina, ali i novih prijateljstava. Svima Vama, a osobito prvašićima želim da školski dani budu sretni, ispunjeni obiljem znanja i druženja koji će Vam kroz život biti draga uspomena.

Poštovani roditelji, Vaša uloga u odgoju djece je nezamjenjiva i temelj je zdravog odrastanja.Neka ljubav i razumijevanje koju će školarci ponijeti iz obitelji pomogne  u savladavanju njihovih školskih i životnih izazova.

Cijenjeni prosvjetni djelatnici, siguran sam kako će Vaš rad i potpora, dobri savjeti, strpljivost i susretljivost biti primjerda su škole mjesto stjecanja znanja, ali i moralnog odgoja.

Još jednom, svima želim sretnu i uspješnu novu školsku godinu.

 

 

Općinski načelnik

Mato Zovko, dipl.prav