Odobrena sredstva za projekt „Industrijska zona Polja Žepče- Izgradnja javne rasvjete i dijela kolektora za oborinsku vodu“

Dana, 06.09. 2018. godine Općinski načelnik Mato Zovko i ministar Ministarstva za privredu Zeničko-dobojskog kantona Zlatko Jelić  potpisali su Ugovor o reguliranju međusobnih obaveza i načina realiziranja odobrenih sredstava za izgradnju Industrijske zone Polja „Izgradnja javne rasvjete i dijela kolektora za oborinsku vodu“.

Za realiziranje navedenog projekta Vlada Kantona odobrila je financijska sredstva u iznosu od 101.800,00 KM.

Općinski načelnik je naveo kako općina Žepče konstantno ulaže u svoje poslovne i industrijske zone, te da je iznimno zadovoljan što će industrijska zona Polja dobiti potrebnu rasvjetu, a poduzetnici bolje uvjete za rad. Osvrnuo se i na ugovor potpisan dan ranije na osnovu kojega će biti riješeno pitanje asfaltiranje ceste kroz istu.

Ministar Jelić je naveo kako su ulaganja u infrastrukturu u industrijskim i poslovnim zonama, preduvjeti za stvaranje novih radnih mjesta.


  • Posljednje