POTPISANI UGOVORI U PROGRAMU OPORAVKA OD POPLAVA I STAMBENO ZBRINJAVANJE U OPĆINI ŽEPČE

Dana 04.09.2018.godine, Općinski načelnik Mato Zovko je potpisao Ugovore o saniranju stambenih jedinica i Ugovore o izgradnji stambenih jedinica sa korisnicima koji su sudjelovali u Projektu stambenog rješenja za obitelji čiji su domovi oštećeni u poplavama u 2014.godini. Ugovori su potpisani sukladno Protokolu od 31.05.2018.godine, potpisanim sa Razvojnim programom Ujedinjenih naroda (UNDP u Bosni i Hercegovini), nadležnim za provođenje aktivnosti Programa za oporavak od poplava- Stambeno zbrinjavanje.

Ugovori o izgradnji stambenih objekata su potpisani sa 7 korisnika: Derlić Ramiz, Mujić Derviša, Okanović Husein, Spajić Mirko, Slišković Pero, Slišković Niko i Budimir Ana.

Ugovori o saniranju stambenih objekata su potpisani sa sljedećih 10 korisnika: Redžić Zikret, Jukić Ljubica, Slišković Ivo, Bošnjak Jozo, Nadžak Dževad, Mujić Hajrudin, Perković Ivica, Čolić Ibrahim, Bošnjak Luca i Ivandić Anto.


  • Posljednje