NAČELNIK PU ŽEPČE U POSJETI NAČELNIKU OPĆINE ŽEPČE

Dana 17.09.2018. godine, Općinski načelnik Mato Zovko u službeni redoviti posjet primio je načelnika Policijske uprave Žepče, gospodina Vladimira Jozinovića. Na sastanku se govorilo o aktualnim temama i događajima. Načelnik PU Žepče informirao je o stanju  sigurnosti na području općine Žepče.

Prosjačenje na području naše općine, osobito na užem područje grada je problem o kojem je i na ovom sastanku bila riječ. Načelnik PU  je izvjestio kako će se ovo pitanje rješavati u suradnji sa općinom Maglaj i Zavidovići. Prvi sastanak na temu prosjačenja s ciljem rješavanja ovog pitanja, održan je u Restoranu Dioniz u Žepču. Sastanku su nazočili predstavnici općina Žepče, Zavidovići i Maglaj, Predstavnici Centara za socijalni rad iz Maglaja, Zavidovića i Žepča,  predstavnici CRS-a, predstavnici OSC-a i drugi  predstavnici nevladinog sektora. Glavni zaključak prvog sastanka na temu prosjačenja je čvršća suradnja i uspostava koordinacijskog tima koji će voditi  Centri za socijalni rad triju gradova.


  • Posljednje