OTVARANJE OBNOVLJENE ZGRADE SMŠ ŽEPČE

U sklopu Programa obilježavanja Dana Općine Žepče i 560. obljetnice prvog pisanog spomena Žepča u utorak 09.10.2018.godine u 13:30 sati, upriličeno je otvaranje obnovljene zgrade, koja je aneks zgrade Srednje mješovite škole. Obnovljena zgrada služi  za praktičnu nastavu. Kroz općinski projekt odobrena su sredstva kojima je uređena nova fasada, stolarija i podovi. Uz to su nadograđene i dvije nove radionice za praktičnu nastavu. Gornji sprat je namijenjen za tekstilnu radionicu, a donji za metalnu struku.

U znak podrške i potpore SMŠ „Žepče“ ispred obnovljene zgrade su se okupili općinski načelnik Mato Zovko,predsjedavajući OV Žepče Muhamed Jusufović,pomoćnici općinskog načelnika Ilija Barešić i Brigita Lovrić, predstavnica Biroa rada Žepče Biljana Šišić, ravnatelj Osnovne škole Žepče Boris Sović, ravnateljica JU „Dom zdravlja“ dr.Ana Zlovečera, predstavnik OSCE-a Alen Ćosić, domaćini ravnatelj Adil Gačić i pomoćnik ravnatelja Ivica Penić i drugi