U RAD PUŠTENA NOVA FREKVENCIJA RADIO ŽEPČA

Danas, 10. listopada 2018.godine Radio Žepče, je pored trenutne frekvencije 88,2 MHz,  počeo sa radom i na novoj jačoj frekvenciji 101,6 MHz. Početak rada na novoj frekvenciji, kao i jedanaesta godišnjica postojanja obilježeni su u sklopu Programa obilježavanja Dana općine Žepče i 560. obljetnice prvog pisanog spomena Žepča.

Općinski načelnik Mato Zovko uputio je građanima prve riječi s nove frekvencije i time je službeno pustio u rad. U njegovoj pratnji bili su pomoćnici Brigita Lovrić, Ilija Barešić,Namik Maličbegovići predsjedavajući OV Žepče Muhamed Jusufović. Otvorenju su prisustvovali i  predstavnici Razvojne agencije Žepče, direktorica JU „Dom zdravlja“ Žepče dr. Ana Zlovečera Jukić i drugi.

Bolja čujnost će svakodnevno omogućiti svim stanovnicima općine Žepče pravovremene i relevantne informacije s područja naše općine i šire.