U MZ RADOVLJE U PROMET PUŠTENE DVIJE NOVOIZGRAĐENE CESTE

U povodu obilježavanja Dana općine Žepče, 16.10.2018.godine je upriličena još jedna svečanost. Vrpcu su presjekli općinski načelnik Mato Zovko, predsjednik MZ Radovlje Jozo Jukić i mještani Josip Spajić i Marina Mijić. Ovim činom u promet su puštene dvije novoizgrađene ceste u MZ Radovlje, naseljeno mjesto Novo naselje.

Vrijednost radova iznosi oko 100.000,00 KM, a uz treću cestu koja je također završena, vrijednost iznosi oko 150.000,00 KM. Sredstva su osigurali Općina Žepče i Federalno ministarstvo prostornog uređenja. Izvođač radova bila je firma „Hajdić“ d.o.o. iz Maglaja.

Općinski načelnik Mato Zovko je naveo kako nema ništa ljepše nego kada se otvore objekti i puste u promet novoizgrađene prometnice, a sve u cilju stvaranja boljih uvjeta života na našim prostorima.


  • Posljednje