OTVORENO DJEČJE IGRALIŠTE U ŽEPČU

Povodom Dana općine i 560. obljetnice prvog pisanog spomena Žepča, danas,17.10.2018.godine,otvoreno je dječje igralište u ulici Željeznička u Žepču.
Ovo je ujedno i posljednja aktivnost Općine Žepče kada je u pitanju obilježavanje ove velike obljetnice.

Vrpcu su svečano presjekli općinski načelnik Mato Zovko, predsjedavajući OV Žepče Muhamed Jusufović i predsjednik MZ Žepče Sanjin Maličbegović. Otvorenju su prisustvovali ravnatelji osnovnih i srednjih škola, ravnatelj JP „Komunalno“Žepče, mališani iz vrtića „Mumi“ i vrtića „DVIČ“, mlađi učenici iz Osnovne škole "Žepče" i brojni građani.

Okupljenima se obratio načelnik Mato Zovko navodeći kako pored svih infrastrukturnih, školskih, zdravstvenih, sportskih kulturnih i drugih objekata koji su izgrađeni ili uređeni, došli smo i do najdražeg dijela, otvaranja nečega za naše najmlađe.  

Zahvalio se i projektantima i sponzorima i svima koji su na bilo kakav način sudjelovali u realizaciji ovog projekta. Sam projekt je koštao 37.000 KM, u čijoj je izgradnji sudjelovala Općina Žepče, ali i strani donatori.


  • Posljednje