OPĆINSKI NAČELNIK PRIMIO UČENIKE GENERACIJE

Danas, 30.11.2018.godine, općinskinačelnik Mato Zovko, primio je učenike generacije, koji su u 2018.godini upisali studij. Učenici generacije srednjih škola su ovom prilikom potpisali ugovore o stipendiranju.

Općina Žepče već šesnaestu godinu za redom stipendira učenike srednjih škola koji su bili najbolji u svojoj generaciji. Ove godine su to Marija Mostarac, Anica Ivanović, Šejla Aganović, Marko Markanović  i Tomislav  Barbarić.

Općina Žepče trenutno stipendira sedamnaest učenika generacije i to na način student prve godine deset mjesečnih rata u iznosu po 100 KM, a student druge I viših godina studija deset mjesečnih rata u iznosu po 150 KM.

Općinski načelnik je studentima zaželio puno uspjeha u budućem studiju, a u ime učenika su se zahvalili stipendisti Marko Markanović  i Anica Ivanović.