POTPISAN UGOVOR O IZVOĐENJU RADOVA NA IZGRADNJI INFRASTRUKTURE ZA INUSTRIJSKU ZONU "POLJA"

Danas, 06.12.2018. godine , općinski načelnik Mato Zovko i  direktor „MGV Gradnja“d.o.o. Zavidovići Mirsad Valjevac, potpisali su  Ugovor o izvođenju radova na izgradnji infrastrukture za industrijsku zonu „Polja“.

Prema potpisanom ugovoru izvođač radova se obvezao  izvesti pripremne i zemljane radove, radove na odvodnom sustavu i radove asfaltiranja ceste kroz industrijsku zonu.

Vrijednost potpisanog ugovora iznosi 216.142,87 KM. Sredstva su osigurana iz Proračuna Općine Žepče i Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta Mostar. Nadzor nad izvođenjem radova vršit će poduzeće „PLATO“ d.o.o. Žepče.