VELEPOSLANIK BIH U REPUBLICI POLJSKOJ IVAN DUNĐER U POSJETI OPĆINSKOM NAČELNIKU

Dana, 19.12.2018.godine, općinski načelnik Mato Zovko u posjet je primio veleposlanika Bosne i Hercegovine u Republici Poljskoj, gospodina Ivana Dunđera.

Općinski načelnik je gosta upoznao sa razvojnim projektima i strategijom razvoja Općine Žepče kao i sa načinom suradnje sa višim razinama vlasti. Na sastanku se govorilo i o svakodnevnim problemima i izazovima s kojima se općina kao javna uprava susreće.

Veleposlanik Bosne i Hercegovine u Republici Poljskoj Ivan Dunđer,  koji je rodom iz Žepča, zahvalio se Općinskom načelniku na gostoprimstvu, sa željom za što više razvojnih projekata u budućnosti.

Na kraju susreta Općinski načelnik je veleposlaniku Dunđeru poželio mnogo uspjeha tijekom mandata u Poljskoj.