PODRŽIMO NAŠE MLADE U ŽEPČU DA OSTVARE SVOJE IDEJE!

Fondacija Mozaik uz podršku Omladinskih banka i partnerskih Općina/Gradova u ovom pozivu su odobrili 201 prijedlog projekata iz 30 Omladinskih banaka i 14 mikrobiznisa iz 10 OB koji se trenutno nalaze u kampanjama za glasanje koje traju do 16.04.2019. do 14h.

Neformalne grupe mladih i budući poduzetnici čiji su projekti i mikrobiznisi na glasanju imaju zadatak da promoviraju projekte i mikrobiznise, te osiguraju najmanje 50 glasova od strane korisnica i korisnika LONCA, u svrhu rangiranja projekata i mikrobiznisa koji će biti podržani.

Mladi iz Žepča žele da urade dobre stvari za svoju zajednicu. Potreban im je Vaš glas! Podržite ih i izaberite one najbolje!

Link kampanje OB Žepče na kojoj možete glasati za projekte   neformalnih grupa:https://www.lonac.pro/campaign-view/omladinska-banka-zepce-poziv-za-drustvene-projekte-mladih-2019  

Uputstvo za glasanje se nalazi na ovom linku:https://www.lonac.pro/view-post?uri=u-nekoliko-koraka-do-glasa-za-projekat-1


  • Posljednje