USKRSNA ČESTITKA PREDSJEDAVAJUĆEG OV

 

Vjernicima i vjernicama katoličke vjere upućujem iskrene čestitke povodom Uskrsa sa željom da u našim srcima vječno zavlada ljubav, mir i tolerancija.

 

 

 

 

 

SRETAN USKRS

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               PREDSJEDAVAJUĆI OV

                                                                                                                                                                                                                                                                                          Muhamed Jusufović

 


  • Posljednje