POTPISANI UGOVORI ZA PROJEKTE OMLADINSKE BANKE ŽEPČE

Fondacija Mozaik s 30 partnerskih općina, među kojima je i Općina Žepče provodi društveno korisne projekte Omladinskih banaka na temelju projekata neformalnih skupina. Danas, 23.4.2019.godineu Sali OV Žepče potpisani se ugovori o dodjeli i korištenju bespovratnih novčanih sredstava s neformalnim grupama u našoj općini i to za 11 projekata.

Ukupna vrijednost projekata prema potpisanim ugovorima je 26.833,00 KM.

Ovom prilikom općinski načelnik Mato Zovko pozdravio je sve prisutne i naveo kako će se projekt Omladinske banke Žepče nastaviti provoditi i u budućnosti, budući da se projektima financira javni interes i to u najvećoj mjeri u sferi školstva, obrazovanja i kulture.

Potpisivanju ugovora su nazočili grant menadžerica Fondacije Mozaik Armela Ramić, predstavnica Omladinske banke ispred Općine Žepče Dijana Martinović, predstavnici tima Omladinske banke Žepče, te predstavnici neformalnih skupina koji će u 2019. godini realizirati 11 različitih projekata.


  • Posljednje