Predstavnici HKD Napredak u posjeti kod Općinskog načelnika

10.07.2019.godine općinski načelnik Mato Zovko primio je predstavnike Hrvatskog kulturnog društva Napredak Podružnica Žepče i to u sastavu: Nikolu Borovac predsjednik društva, Josip Nikolić dopredsjednik i Ana Lučić članica nadzornog odbora.  Sastanku je prisustvovao i pomoćnik općinskog načelnika za opću upravu i društvene djelatnosti Ilija Barešić.

Predstavnici su upoznali načelnika sa planom aktivnosti za 2019. godinu i sastavom novog rukovodstva HKD Napredak Podružnica Žepče. Zahvalili su na prijemu, kao i na dosadašnjoj potpori radu društva.

Općinski načelnik je izrazio spremnost za još boljom suradnjom i pružanje  potpore projektima, sa željom da novoizabrano rukovodstvo aktivnije piše projekte i aplicira na javne pozive.

Ovom prilikom gosti su pozvali Općinskog načelnika na prvu aktivnost koju organizira novoizabrani sastav. U petak, 12. srpnja s početkom u 19,00 sati u Galeriji Ljerke Njerš, u Domu kulture Žepče, bit će upriličeno otvorenje izložbe slika nastalih na Međunarodnoj likovnoj koloniji Breške (Tuzla),  koje Hrvatsko kulturno društvo Napredak Podružnica Žepče organizira u suradnji s HKD Napredak Glavna podružnica Tuzla. Na izložbi će biti predstavljeni radovi petnaest akademskih slikara iz Bosne i Hercegovine i inozemstva.