Općinski načelnik otvorio sportsko druženje „Zabavna škola nogometa“

Danas, 20.08.2019.godine, u Žepču je održana „Zabavna škola nogometa“ za djecu uzrasta do 12 godina. U zabavnoj školi ove godine sudjeluje oko 150 djece s područja  općine Žepče, općine Maglaj i općine Doboj Jug.

Općinski načelnik Mato Zovko je otvorio današnje druženje u Žepču, pozdravivši sve prisutne.  Posebno se obratio djeci, gdje je naveo kako je sportske navike veoma važno steći još u ranom djetinjstvu, jer onda sportski duh prati čovjeka kroz cijeli život. Naglasio je kako je održavanje „Zabavne škole nogometa“ u Žepču dugogodišnja tradicija koja za cilj ima druženje, sport i zdrave navike staviti ispred vjerskih, nacionalnih i drugih razlika.

„Zabavna škola nogometa“ se održava 22.godinu za redom, a traje ukupno četiri dana i to 2 dana u Doboju, 1 u Maglaju i 1 u Žepču. Ovogodišnje polaznike škole predvode 3 voditelja škole i 12 trenera, među kojima su i žepački treneri Franjo Vrbić i Nikola Budim.


  • Posljednje