Potpisan ugovor o izgradnji vodospremnika u MZ Gornja Ozimica, Općina Žepče

Danas, 29.08.2019. godine, općinski načelnik Mato Zovko i direktor poduzeća „Hunes“ d.o.o. Žepče, Nesib Husičić su potpisali Ugovor o izvođenju radova na izgradnji vodospremnika u MZ Gornja Ozimica. Supotpisnici ovog ugovora su Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH i Fond za povratak BIH.

Cilj izgradnje vodospremnika je stvaranje infrastrukturnih uvjeta za održivi povratak stanovništva na području Općine Žepče. Ukupna cijena za izvođenje radova iznosi 36.036,00 KM. Ugovor će biti realiziran u sklopu Sporazuma o suradnji na realizaciji projekta obnove i izgradnje komunalne i socijalne infrastrukture na prostorima gdje žive raseljene osobe i povratnici. Općina Žepče će implementirati sve potrebne aktivnosti i pružiti svu drugu potrebnu pomoć kako bi se olakšala realizacija ovog i drugih sličnih programa pomoći održivog povratka.


  • Posljednje