Potpisan ugovor o izgradnji mosta preko rijeke Krajnjače

8.11.2019. godine potpisan je Ugovor za izgradnju mosta preko rijeke Krajnjače pored željezničke pruge u Žepču. Ugovor su potpisali općinski načelnik Mato Zovko i direktor poduzeća Hajdić d.o.o. Maglaj Elvedin Hajdić, kao izvođač radova.

Sastanku su prisustvovali pomoćnik općinskog načelnika za gospodarstvo i financije Namik Maličbegović, viši stručni suradnik za javne nabavke u Općini Žepče Jozo Dunđer i direktor tvrtke Plato d.o.o. Žepče Ilija Udovičić, koja će vršiti nadzor nad izvođenjem radova.

Za radove po ovom ugovoru sredstva su osigurana zajedničkim sudjelovanjem Razvojnog programa Ujedinjenih nacija (UNDP) u BiH  i Općine Žepče u iznosu od 277.217,26 KM.

Početak radova ovisi o  pripremi terena, a očekuje se u skorije vrijeme. Nakon uvođenja u posao rok za završetak radova je 70 dana.