Upriličena završnica projekta „Mladim snagama do ruralnog razvoja“

11.veljače 2020. godine u praktikumu poljoprivrede KŠC-a Don Bosco Žepče održana je završnica projekta „Mladim snagama do ruralnog razvoja“ kojoj su prisustvovale predstavnice RAŽ-a Gabrijela Perković i Marijana Zovko, a ispred Općine Žepče,  Ilija Barešić, pomoćnik Općinskog načelnika za društvene djelatnosti i Dijana Martinović, stručna suradnica za informiranje.

Voditeljica projekta, Gabrijela Perković napravila je kratak osvrt na projekt i podsjetila  na radionice koje su održane u sklopu istoga, a jedna od njih bila je i „Vegetativno razmnožavanje cvijeća“ u kojoj je sudjelovao dio učenika 3. a TOŠ-a (fitofarmaceuti).

Tijekom ceremonije završnice projekta,  ravnateljici Tehničko-obrtničke škole Dubravki Jukić i pedagogu Ivanu Širiću predana je oprema koja će služiti učenicima poljoprivredne struke za kvalitetnije obavljanje praktične nastave.


  • Posljednje