OPĆINA ŽEPČE POSTIGLA SPORAZUM SA JU ''SLUŽBOM ZA ZAPOŠLJAVANJE ZE-DO KANTONA'' OKO ISELJENJA IZ RUŠEVNOG OBJEKTA

Na sastanku održanom 22.01.2015.godine u Žepču, Općinski načelnik  Mato Zovko zajedno sa Tajnicom Općinskog vijeća Ivankom Borovac, i sa predstavnicima JU ''Službe za zapošljavanje Zeničko-dobojskog kantona'', na kojem su ispred Službe sudjelovali: Ratko Orlandić - direktor, Anton-Ivan  Širić - predsjednik Upravnog odbora, Birnasa Avdić-  načelnica pravnog odjela  i Anto Perković -  načelnik Ekonomskog odjela,  postignut je Sporazum da će Općina Žepče sudjelovati   20% u kupovini novih uredskih prostora za Biro rada Žepče.

Javna ustanova ''Službe za zapošljavanje ZE-DO kantona'',   će po izvršenoj uplati novčanih sredstava predati u pravni faktički posjed Općini Žepče sadašnje uredske prostore, zajedno sa pripadajućim zemljištem.

Na tragu ovog Sporazuma, Odluku će donijeti Općinsko vijeće.

Odmah po preseljenju Biroa u nove prostorije pristupiti će se rušenju stare zgrade „Porezne i Biroa“.

• Popularno