BOŽIĆNO NOVOGODIŠNJA ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA

U ovoj godini koja je pri isteku, Općinska vlast se pored redovnih poslova i obveza , i dalje zajedno sa ostalim Institucijama bavila otklanjanjem posljedica prirodne nesreće iz prošle godine. Uzimajući u obzir u kakvoj smo situaciji bili i te kako možemo biti zadovoljni za sve urađeno. Ovogodišnji susret s Božićem neka nam otvori srca i učvrsti u međusobnom povjerenju , razumijevanju i osjećaju jedni za druge. Svim Katolicima želim ČESTIT BOŽIĆ i da božićnu radost podijelite sa bližnjima, a svima SRETNU I RADNU NOVU 2016. godinu.

 

Žepče, 22.12.2015.godine

 

                                                                                              OPĆINSKI NAČELNIK

                                                                                                   MATO ZOVKO

 

 

 


  • Popularno

  • Posljednje