U TIJEKU JE REALIZACIJA PROJEKTA „EKONOMSKO OSNAŽIVANJE SOCIJALNO I MATERIJALNO UGROŽENIH OSOBA I MLADIH KROZ PROIZVODNJU POVRĆA U PLASTENICIMA“

Dana 25.08.2017. godine općina Žepče i Muslim Aid  Sarajevo (MAID)  su potpisali Sporazum o suradnji za realizaciju projekta „Ekonomsko osnaživanje socijalno i materijalno ugroženih osoba i mladih kroz proizvodnju povrća u plastenicima“. Projekt je organiziran na principu suradnje i sufinanciranja  projekta i to 40 %  općina Žepče, 40 % , Muslim Aid i 20% korisnici. 

Projektom je planirana nabavka i montaža 20 plastenika površine 100 m2 sa sistemom za navodnjavanje i sadnim materijalom za jesenju sadnju.

Nakon objavljenog Javnog poziva i provedenog postupka odabira, dvadeset  kandidata  je potpisalo Ugovore o sufinanciranju te  prisustvovalo obveznoj  dvodnevnoj edukaciji iz oblasti plastenička proizvodnja koju je održao magistar agronomije Admir Hodžić. Isporuka i montaža plastenika se očekuje u narednim danima.


  • Posljednje