OPĆINSKI NAČELNIK PRIMIO UČENIKE GENERACIJE

Dana, 27.11.2017.godine, Općinski načelnik Mato Zovko, primio je učenike generacije, koji su u 2017.godini upisali studij. Učenici generacije srednjih škola su ovom prilikom potpisali ugovore o stipendiranju.

Općina Žepče već petnaest godina stipendira učenike srednjih škola koji su bili najbolji u svojoj generaciji. Ove godine su to Nikolina Jukić, Marija Martić, Džemila Badnjar i Anja Lovrić.

Općina Žepče trenutno stipendira sedamnaest učenika generacije i to na način studenti prve godine deset mjesečnih rata u iznosu po 100 KM, a studenti druge i viših godina studija deset mjesečnih rata u iznosu po 150 KM.

Općinski načelnik je studentima zaželio puno uspjeha u budućem studiju, a u ime učenika se zahvalila stipendistica Marija Martić.


  • Posljednje