POTPISAN UGOVOR O PRIJENOSU SREDSTAVA ZA KAPITALNE INVESTICIJE IZ OBLASTI ŠKOLSTVA

Općina Žepče koju zastupa Općinski načelnik Mato Zovko i Ministarstvo za obrazovanje,  , nauku, kulturu i sport koje  zastupa Ministra Mensur  Sinanović, dana 27.12.2017.godine  potpisali su Ugovor o prijenosu sredstava u iznosu od 800.000,00 KM za kapitalne investicije.

Radi se o  „Kapitalnim transferima drugim nivoima vlasti“ u svrhu  sufinanciranja kapitalnih projekta iz oblasti školstva po zahtjevu Općinskog načelnika i to:

rekonstrukcija i dogradnja Zgrada SMŠ Žepče, završetak radova na Školskoj  sali OŠ Begov Han,  završetak radova na Glazbenoj školi „Katarina Kosača Kotromanić“ Žepče,            rekonstrukcija      Zgrade OŠ  Željezno Polje  , izgradnja nove zgrade OŠ „Žepče“   i rekonstrukcija i završetak Područnih škola u Lupoglavu i Papratnici.

                         

Realiziranje Ugovora je u 2018.godine.


  • Posljednje