POTPISAN SPORAZUM ZA SANIRANJE ŠTETA NASTALIH OD POPLAVA I KLIZIŠTA

Kantonalna uprava civilne zaštite Zeničko-dobojskog kantona,  koju zastupa Direktor Džavid Aličić i Općinski načelnik Mato Zovko, dana 28.12.2017.godine  potpisali su Sporazum o saniranju šteta nastalih od poplava i klizišta.

Ovim Sporazumom reguliraju se međusobna prava i obveze o odobravanju sredstava  na ime pomoći  za saniranje šteta  nastalih uslijed poplava i klizišta u 2014.godini.

Kantonalna uprava civilne zaštite ukupno je odobrila iznos od 1.000.000,00 KM za saniranje slijedećih puteva: lokalni put Lupoglav – Osova, Željezno polje, Novo Naselje, Begov Han, Goliješnica, Donja Ozimica, Donji Lug-Gradina, Komšići, Gornji Lug i ulica Zagrebačka – Glazbena škola – ulica Abdulvehab Ilhamija.

Realiziranje sporazuma je u 2018.godini


  • Posljednje