POZIV ZA UČEŠĆE U PROGRAMU POTICAJA EKONOMSKOM RAZVOJU I ZAPOŠLJAVANJU U OPĆINI ŽEPČE

Na osnovu članka 39. Statuta Općine Žepče (Službeni glasnik Općine Žepče 4/09), Odluke o izvršenju proračuna za 2018. godinu (Službeni glasnik Općine Žepče broj 10/17), Ugovora između Općine Žepče i MEG projekta broj 01/1-05-472/18 potpisanog 30.05.2018.g., Općinski načelnik raspisuje javne pozive za četiri grant linije i to:

-          LOT 1 -  Poticaj za samozapošljavanje

-          LOT 2 -  Poticaji novoosnovanim subjektima malog gospodarstva

-          LOT 3 -  Poticaji za nastupe na sajmovima u BiH

-          LOT 4 -  Poticaji za zapošljavanje i stručno osposobljavanje za rad u struci

Grant linije u predviđene Programom poticaja ekonomskom razvoju i zapošljavanju u Općini Žepče u suradnji sa MEG projektom. Cilj Programa je  stvaranje pozitivnog poduzetničkog okruženja, poticanje na samozapošljavanje, kao i prevladavanje otežanih tržišnih uvjeta za subjekte malog gospodarstva u općini Žepče. Ukupna vrijednost Programa je 80.00,00 KM a sredstva je osigurala Općine Žepče (40.000,00 KM) i UNDP  (40.000,00)

SVE DOKUKMENTE MOŽETE PREUZETI NA LINKOVIMA ISPOD


LOT 1 -  Poticaj za samozapošljavanje

1. Javni poziv

2. Prijavni obrazac

3. Biznis plan

4. Izjava I

5. Izjava II

-          LOT 2 -  Poticaji novoosnovanim subjektima malog gospodarstva

1. Javni poziv

2. Prijavni obrazac

3. Biznis plan

4. Izjava I 

5. Izjava II

6. Izjava III

 

-          LOT 3 -  Poticaji za nastupe na sajmovima u BiH

1. Javni poziv

2. Prijavni obrazac

3. Izjava I 

4. Izjava II

5. Izjava III

 

-          LOT 4 -  Poticaji za zapošljavanje i stručno osposobljavanje za rad u struci

1. Javni poziv

2. Prijavni obrazac

3. Program i troškovi obuke

4. Izjava I 

5. Izjava II

6. Izjava III