OBAVIJEST O PRIJAVI PLANA POLJOPRIVREDNE PROIZVODNJE ZA 2019. GODINU

Obavještavaju se poljoprivrednici općine Žepče koji planiraju aplicirati na  novčane poticaje iz oblasti poljoprivrede Federalnog ministarstva za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu, da sukladno članku 6 Pravilnika o načinu i uvjetima ostvarenja novčane podrške po modelu poticaja proizvodnje („Sl.novine FBiH“  broj 32/17), klijent prijavljuje plan proizvodnje za narednu godinu Kantonalnom ministarstvu nadležnom za poslove poljoprivrede do 15.11. tekuće godine na obrascu PPP.

Obrazac se može preuzeti na stranicama:  www:fmpvs.gov.ba,  na linku ispod teksta iinfo pultu općine Žepče, ili u uredu broj 12.

Ispunjeni i potpisani obrazac slati direktno ili putem Službe za gospodarstvo i financije općine Žepče na adresu : Ministarstvo za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu, Kučukovići broj 2, Zenica .

PPP OBRAZAC ZA PREUZIMANJE