PODJELA RJEŠENJA ZA STUDENTE KOJI SU OSTVARILI PRAVO NA STIPENDIJU MINISTARSTVA ZA BRANITELJSKA PITANJA ZDK

Obavještavamo Vas da će se dana 30.4.2019. godine (utorak) u 11,30h u kino sali Doma Kulture Žepče izvršiti podjela rješenja za 239 studenata, koji su ostvarili pravo na stipendiju Ministarstva za braniteljska pitanja ZDK u akademskoj 2018/19 godini. Prilikom preuzimanja rješenja, svi studenti su u obavezi imati INDEX i osobnu kartu kao identifikacijski  dokument. Oni studenti koji ne budu u mogućnosti taj dan da preuzmu rješenje, isto će moći učiniti u roku od 7 narednih dana u Ministarstvu za braniteljska pitanja ZDK. Za studente koji studiraju van granica BiH rješenje može preuzeti roditelj uz ovjerenu punomoć.

   

1 Antolović Alojz Marija DRVI Ulica Prva 26.
2 Avdić Fikret Zerina DRVI Ozimica bb
3 Babić Ivo Andreja DUDB Orahovica bb
4 Barbarić Stipo Ivona DUDB Selište bb
5 Bečić Nisvet Esma DRVI Ozimica bb
6 Bekić Ljerka Marija DUDB Bistrica bb
7 Bonić Vinko Antonia DRVI N.Naselje bb
8 Boras Zvonko Marko DRVI Sarajevska bb
9 Čolić Zehrid Sumeja DURVI Željezno Polje
10 Ćatić Rešad Ajla DURVI Zenički Put bb
11 Džambo Mato Matea DRVI Vašarište bb
12 Đuzel Goran Ivan DUDB Papratnica bb
13 Ivešić Anto Antonia DŠPB Grabovica bb
14 Jakić Stipo Andrea DUDB Lupoglav bb
15 Karahodžić Nurudin Džana DUDB Ulica Prva
16 Krdžalić Samir Nejra DRVI Ulica Prva 7.
17 Krnjić Hakija Senaida DUDB Orlovik bb
18 Malićbegović Ibrahim Berina DUDB Abdul V. Ilham.
19 Mijatović Miroslav Magdalena DRVI Bukovik 1.
20 Mujić Edib Merjema DUDB Željezno Polje
21 Omerčić Jusuf Sabina DUDB Orlovik bb
22 Pavković Anto Josip DRVI Orahovica 39.
23 Pavlović Jozo Ana DCI Brankovići bb
24 Pavlović Zoran Marin DUDB Donji Lug bb
25 Pivić Mehmed Sumeja DRVI Radovlje bb
26 Sović Marinko Martina DUDB Orahovica bb
27 Spajić Ivo Nikolina DRVI N.Naselje bb
28 Stevanović Branislav Anja DRVI Ulica Prva 7.
29 Šahinović Stipo Marina DUDB Ozimica bb
30 Šimić Jozo Marija DŠPB N.Naselje bb
31 Šimić Anto Darija DUDB Luke bb
32 Šumić Petar Mateja DRVI Lupoglav bb
33 Šumić Ivica Ivana DRVI Lupoglav 6
34 Tadić Anto Martina DURVI Lupoglav
35 Tadić Josip Marija DUDB Vinište bb
36 Tokić Ivo Marko DRVI Ponijevo bb
37 Udovičić Drago Dragana DUDB Radovlje bb
38 Vrbić Nedeljko Monika DUDB Stjepana R. 30.
39 Banoža Milivoj Darko DDNRP N.Naselje bb
40 Bećirović Nazim Merjema DDNRP Begov Han bb
41 Keškić Nikica Marica DRVI Lupoglav bb
42 Širić Anton-Ivan Tomislav DDNRP Orahovica bb
43 Balukčić Goran Leonard DDNRP N.Naselje bb
44 Ćosić Ivica Kristijan DDNRP N.Naselje bb
45 Barbarić Josip Brigita DRVI Lupoglav bb
46 Relotić Milenko Ana DDNRP N.Naselje bb
47 Ćurić Pero Marta DDB Papratnica bb
48 Jukić Anto Ivana DRVI Goliješnica 56.
49 Hasičević Ismet Ilma DDB Gornji Lug bb
50 Ponjavić Jozo Katarina DDNRP S.Tomaševića 
51 Janko Dragan Dražen DDNRP Zenički Put bb
52 Badnjar Ibrahim Elma DRVI Vitlaci bb
53 Pavković Željko Ana DRVI Bistrica
54 Jukić Bosiljko Kristina DDB Papratnica bb
55 Jukić Juraj Lucija DDB Vitlaci 35
56 Tutnjić  Fuad Naila DDNRP Golubinja
57 Širić Stjepan Josipa DRVI Vinište bb
58 Jukić Perica Anica DDNRP Goliješnica 55.
59 Antolović Jeronim Pamela DDB Radunice 61
60 Ivandić Jozo Marijela DDNRP N.Naselje bb
61 Efendić Edin Benjamin DRVI Željezno Polje
62 Jukić Anto Valentina DDB Ljubna bb
63 Antolović Josip Jelena DDB Goliješnica
64 Antolović Blaž Ivona DDB Radunice 61
65 Katić Zoran Marina DRVI Ponijevo bb
66 Pervan Niko Valentina DDB Lupoglav bb
67 Pravdić Andrija Gabriela DRVI Tatarbudžak
68 Šimić Borislav Kristina DDB Donji Lug bb
69 Turčinović Senajid Lemana DDB Ulica Prva bb
70 Krnjić Mirsad Anel DDB Orlovik bb
71 Jozinović Mato Valentina DDB Ozimica 8.
72 Ivešić Ivo Anamarija DDB Čusto Brdo bb
73 Rajković Mirko Martina DDB Radunice bb
74 Jozić Anto Tamara DDB Ljubna
75 Antolović Žarko Stjepan DDB Lupoglav bb
76 Tomić Božidar Ana-Marija DDNRP Radovlje bb
77 Jurić Mato Marija DDB Lupoglav 65
78 Mujić Besim Abid DDB Željezno Polje
79 Andrić Marko Martina DDB Adže 31
80 Marković Anto Marija DDB Donji Lug bb
81 Hajdarević Šemso Sabiha DDB Golubinja bb
82 Prasko Almir Amira DDB Golubinja bb
83 Klarić Marinko Marija DDB Papratnica bb
84 Nadžak  Omer Hamza DDB Željezno Polje
85 Okanović Husein Hamza DDB Željezno Polje
86 Grubišić Marinko Marija DDB Stjepana R. 28.
87 Delić Mirsad Elma DDB Delići bb
88 Hibović Rasim Esma DDNRP Željezno Polje
89 Ćosić Ivo Ivona DRVI N.Naselje bb
90 Šumić Franjo Ivana DRVI Lupoglav 90.
91 Knežević Tonćo Marko DRVI Vinište bb
92 Ćoruša Ivica Marina DRVI D.Ravne bb
93 Topić Tadija Nataša DDB Ljubatovići 34
94 Mehmedović Fifat Ašir DDB Orlovik bb
95 Karamehmedović Almir Irma DRVI Orlovik bb
96 Spahić Nermin Nejra DRVI Begov Han
97 Atlagić Renato Katarina DRVI Ulica Prva bb
98 Klarić Ivo Ana DDB Papratnica bb
99 Lupić Željko Ivana DRVI Lupoglav bb
100 Dubravić Bego Rezija DDB Željezno Polje
101 Josipović Dragan Roberta DDB Bistrica bb
102 Matijević Ignacije Ivica DRVI Globarica 60.
103 Matijević Pero Ivan DDB Globarica bb
104 Barbarić Ivan Nikolina DDB Lupoglav
105 Knežević Stanko Barbara DDNRP Vašarište 4.
106 Vidović Stipo Nikolina DDNRP G. Lovnica bb
107 Todorović Novak Vanja DRVI Stjepana R. Bb
108 Barbarić Anto Nikola DDB Vašarište bb
109 Okanović Sejid Hasan DDB Željezno Polje
110 Fejzić Zajim Dženeta DRVI Berek 112.
111 Barbarić Marinko Ivan DDB Vašarište 47
112 Hodžić Salih Nidžara DDB Željezno Polje
113 Borovac Nikola Iva DDB Kulina Bana
114 Samardžija Alojzije Katarina DDB Ponijevo bb
115 Kosić Ivica Marko DDB Papratnica bb
116 Jurić Božidar Ivana DRVI Bistrica bb
117 Ramljak Anto Marta DDB Papratnica bb
118 Prasko Emir Jasmina DDB Golubinja bb
119 Pejinović Anton Iva DDB Bistrica bb
120 Čajlak Sulejman Emir DDB Ozimica bb
121 Marković Vinko Ana DDB Donji Lug bb
122 Kosić Jozo Nikola DDB Papratnica bb
123 Bećirović Ramiz Mevla DDB Željezno Polje
124 Filipović Stipo Katarina DDB D. Lug bb
125 Vilić Ivan Marijan DDB Cerije 14.
126 Krehmić Avdo Sumeja DDB Željezno Polje
127 Sinanović Zijad Sumeja DDB Željezno Polje
128 Ramljak Marinko Tomislav DDB Papratnica bb
129 Jurić Mirko Ana DDB Bistrica bb
130 Memčić Rešad Ajdina DRVI Begov Han
131 Jukić Pero Marko DDB Ljubna bb
132 Zvekić Suvad Haris DDB Vašerište 25.
133 Vidović Drago Martina DDB G. Lovnica bb
134 Husić Mufid Elmedina DDB Begov Han bb
135 Dragić Franjo Danijela DDB Brankovići bb
136 Jurišić Ivica Martina DDB Ljubatovići 1
137 Međugorac Vil Sonja DRVI Vinište 36
138 Tomas Niko Marko DDB Vrbica bb
139 Tadić Andrija Monika DDB Tatarbudžak bb
140 Džambo Mirko Franjo DDB Matina bb
141 Jurić Nikola Anita DRVI Vinište bb
142 Karatović Josip Klaudija RVI N.Naselje bb
143 Prijić Zijad Hašija DDB Vitlaci bb
144 Kujadin Marko Marina DDB Ponijevo bb
145 Delić Ibrahim Merhanisa DDB Željezno Polje
146 Bećirović Ekrem Samed DDB Željezno Polje
147 Redžić Nermin Amela DDB Ciglane 12
148 Dunđer Željko Nikolina DDB Donje Ravne
149 Galić Vinko Petar DDB Orlovik bb
150 Cvitanović Tomo Ivana DDB Ulica Prva 85.
151 Pejinović Pero Nikola DDB Bistrica bb
152 Lončar Anto Nikolina DRVI Ponijevo bb
153 Vranjković Mato Matea DDB Bistrica bb
154 Rahmanović Fikret Haris DDB Begov Han bb
155 Ravnjak Ivo Antun DDB Papratnica bb
156 Prlić Josip Ivan DDB Brezovo Polje
157 Bečić Husejn Lamija DDB Begov Han
158 Efendić Ibrahim Redžo DDB Željezno Polje
159 Kukolj Marinko Antonio DDB Matina bb
160 Širić Anto Ana DDB Goliješnica bb
161 Bašić Senad Bajro DDB Ozimica bb
162 Hibović Ahmet Šehida DDB Željezno Polje
163 Mihaljević Bosiljko Martina DDB Vrbica bb
164 Vidović Nikola Klara DRVI Bistrica bb
165 Antolović Anto Anja DDB Goliješnica 44.
166 Pervan Jozo Jelena DDB Ozimica bb
167 Marić Andrija Nikolina DDB Brezovo Polje
168 Zahirović Midhat Sanida DDB Begov Han bb
169 Jozinović Ivica Tomislav DDB Globarica bb
170 Krehmić Ezib Zerina DDB Željezno Polje
171 Tadić Zvonko Jelena DRVI Tatarbudžak bb
172 Alić Mehmedalija Samira DDB Ciglane bb
173 Ivandić Ivo Ivana DDB Goliješnica 66.
174 Jusufović Sulejman Ajdin DDB Begov Han
175 Ščulić Elvir Džejlana DDB Begov Han
176 Efendić Nesib Vehbija DDB Željezno Polje
177 Vidoš Marko Boris DDB Zenički Put bb
178 Grabus Himzo Merima DDB Mjestova Ravan
179 Ahmić Agan Asim DDB Brižđe bb
180 Memčić Nusret Lejla DDB Begov Han bb
181 Jozić Drago Kristina DDB Lupoglav bb
182 Lovrić Dragan Ivan DDB Bistrica bb
183 Tursanović Edhem Adila DDB Zenički Put bb
184 Međugorac Goran Mirko DDB Vinište bb
185 Juraković Bruno Matea DDB Bistrica bb
186 Budimir Vinko Ana DDB Goliješnica bb
187 Efendić Semir Abid DDB Željezno Polje
188 Žuna Vahdet Harun DDB Begov Han
189 Maglić Emir Emra DDB Begov Han
190 Matijević Jozo Pavica DRVI Globarica bb
191 Jusufović Kemal Amela DDB Begov Han
192 Katić Anto Antonio DDB Bistrica bb
193 Prasko Hajrudin Belmin DDB Golubinja bb
194 Zovko Pavao Luka DRVI Papratnica bb
195 Kosić Ilija Marko DDB Papratnica bb
196 Ponjavić Ivica Nikolina DDB Ulica Prva 21A
197 Badnjar Besim Ajla DRVI Vitlaci bb
198 Šumić Drago Anja DDB Lupoglav bb
199 Grlić Tado Nikolina DDB Radovlje 12.
200 Budim Anto Anita DDB Hrastuša bb
201 Karimović Ivica Toni DDB Ponijevo bb
202 Lukić Ivan Dominik DDB Donji Lug bb
203 Džambo Tadija Martina DRVI Matina bb
204 Čalušić Niko Ivona DDB Goliješnica bb
205 Kujadin Janko Josip DDB Ponijevo bb
206 Lončar Petar Ivana DDB Selište bb
207 Lukić Ivica Kristijan DDB Vrbica bb
208 Čolić Sead Hasan DDB Golubinja bb
209 Dragičević Mato Marina DRVI Goliješnica 57.
210 Zovko Josip Luka DDB Selište bb
211 Matijević Franjo Darko DDB Globarica bb
212 Ivešić Andrija Irena DDB Berek bb
213 Sinanović Ivo Ivan DDB Ozimica bb
214 Hadžić Nesad Hazira DDB Radovlje bb
215 Murtić Sifet Sabira DDB Željezno Polje
216 Pavlović Mirko Marija DDB Lupoglav bb
217 Perković Miroslav Valentina DDB Ozimica 31
218 Jorgić Josip Marin DDB Orahovica bb
219 Dropulja Drago Marta DDB Matina
220 Dunđer Jozo Ivan DDB D. Ravne bb
221 Zvijerac Karlo Mario DDB Vinište bb
222 Mamić Perica Iva DDB Goliješnica
223 Šteta Lutvo Ajdin DDB Orlovik 32
224 Katić Nikica Matea DDB Bistrica bb
225 Perković Vinko Slaven DDB Ponijevo bb
226 Vrbić Ivica Ivona DDB N.Naselje bb
227 Udovičić Niko Mihaela DDB S.Tomaševića 
228 Pravdić Stipo Tea DDB Orahovica bb
229 Tomas Niko Marina DDB Osova bb
230 Vidović Drago Klaudija DDB Ljubatovići
231 Tadić Franko Josip DDB Vinište bb
232 Antolović Ivica Tomislav DRVI Globarica bb
233 Budim Drago Nikola DDB D. Lug bb
234 Jozinović Josip Katarina DDB Globarica bb
235 Markanović Jozo Martina DDB Ljubatovići bb
236 Lovrenović Drago Kristina DDB Bistrica bb
237 Ivešić Ilija Antonela DDB S.Tomaševića
238 Šimičić Dario Nataša DDB S.Tomaševića
239 Ajan Armin Ilda DDB Luke bb

  • Posljednje