Javni poziv za učešće u Odboru Omladinske banke Žepče

Općina Žepče i Fondacija Mozaik pozivaju mlade starosne dobi od 17 – 30 godina za učešće u M-zoni društvenog poduzetništva koji se pokreće na području opcine Žepče.Tražimo mlade osobe koje su:

motivisane da se neformalno obrazuju - iskoristi priliku da uđeš u program koji će ovoosigurati;

spremne da aktivno rade sa vršnjacima iz svog okruženja i šire - ne budi posmatrač promjena u svojoj zajednici, već njihov pokretač;

poduzetne jer se u M-zoni pošten i vrijedan rad nagrađuje – iskoristi priliku da pokreneš društveni biznis.

Uloga članova odbora Omladinske banke je podrška u realizaciji programa na području općine Žepče. Ako si zainteresovan/a preuzmi formular za prijavu i pošalji na na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ,najkasnije do 23.01.2017. godine.

Formular za prijavu

O M-zoni društvenog poduzetništva

M-zona društvenog poduzetništva je desetogodišnja strategija Fondacije Mozaik kreirana radi razvoja Dobre ekonomije što znači u konačnici bolje BiH. Strategija se sastoji od eksluzivnog programa Omladinske banke koji omogućava mladima da razvijaju društvene inovacije kako bi riješili probleme u svom okruženju. Inkubator za društvene biznise predstavlja nastavak putovanja kroz M-zonu za mlade osobe koje pokažu vrijednosti i znanja kako bi pokrenuli društvene biznise. Više o M-zoni i rezultatima možete pogledati na sljedećem videu: https://www.youtube.com/watch?v=Jv-VpAZNAB0

 

 


  • Posljednje