OBAVIJEST

U narednom periodu izviđački tim centra za uklanjanje mina u bih – bhmac, regionalni ured tuzla u saradnji sa službom civilne zaštite općine žepče će provoditi operacije netehničkog izviđanja (nti) na minski sumnjivom području  (msp) žepče-jug (mz žepče, mz želeća, mz orahovica, mz bistrica i mz ljeskovica).

U cilju što efikasnijih i sveobuhvatnijih priprema za operacije deminiranja i tehničkog izviđanja na navedenom području, mole se svi građani da sva saznanja ili sumnje na miniranost i postojanja mina prijave izviđačkom timu na terenu ili na kontakt telefone:

-oscz žepče – 123  ili  032-880-988

-bhmac ru tuzla – 035-294-249, 035-294-250