POZIV NA EDUKACIJE U SKLOPU MANIFESTACIJE “DANI MALINE I MEDA”

Poštovani sugrađani,

Koristimo ovu priliku da vas  informiramo da se u sklopu ovogodišnje sajamske manifestacije „Dana maline i meda“ Žepče 2017. godine, održavaju slijedeće edukacije:

PETAK 7.07.2017. godine:

11:30-13:00  Nagib Hadžić, zadružni revizor u Zadružni savez Federacije BiH

Tema: „Zadruga-perspektiva za ekonomski i ruralni razvoj”

  (Prednosti i osobenosti zadružnog organiziranja u odnosu na druge organizacione jedinice. Osobenosti zadružnog poslovanja; Kako poslovati putem zadruge? Kako zadrugu učiniti samoodrživom i profitabilnom? Posljedice po zadrugu u slučaju nestručnog rukovođenja zadrugom? Zadružna revizija !)

 17:00 -18:30 – doc.dr.Goran Mirjanić, Poljoprivredni fakultet Banja Luka

Tema: “Aktuelna situacija u pčelarstvu i veliki broj uginuća pčelinjih zajednica”

Molimo vas da,  zbog ograničenog broja mjesta,  svoju prijavu izvršite do četvrtka, do 12 sati, na telefon 032 880 273 ili e-mail  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Zahvaljujemo Vam se na podršci i suradnji.

Za sve informacije obratite se Marijani Zovko, na telefon 032 880 273.


  • Posljednje