AKCIJA ČIŠĆENJA RIJEKE BOSNE

Asocijacija srednjoškolaca u BiH lokalni tim Žepče planira sutra 27.04.2018. godine čišćenje obale rijeke Bosne duž cijelog šetališta i pošumljavanje određenog dijela grada u sklopu projekta „Obilježavanje dana čistoće planete zemlje“. Rotor organizacija za razvoj turizma regije doboj započela je eko kampanju u okviru projekta „Čista rijeka Bosna“ oni će se sa svojom akcijom također sutra pridružiti čišćenju planirane lokacije. Ove akcije podržava Općina Žepče sufinanciranjem i aktivnim sudjelovanjem u čišćenju. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane građane da se pridruže ovim akcijama u cilju podizanja svijesti o važnosti očuvanja okoliša i skretanju pozornosti na bolji odnos prema održavanju čistoće na obalama rijeka, naseljenim mjestima i životnoj sredini.