OTVOREN NOVOOPREMLJENI DRUŠTVENI CENTAR U ORAHOVICI

 

Dana 25.05. Općinski načelnik Mato Zovko  zajedno sa predjednikom mjesne zajednice Orahovica gosp. Robertom Lovrićem  i prestavnikom UNDP-a gosp. Dejanom Danilovićem uz prisustvo mještana i gostiju iz drugih mjesnih zajednica otvorio novoopremljeni  društveni centar.  

 

Društveni centar je pilot projekat UNDP-a koji je zamišljen kao mjesto gdje će mještani  mjesnih zajednica koji nemaju svoj prostor moći koristiti društveni centar za održavanje sastanaka, druženje te u edukacijske svrhe.

 

Ukupna cijena radova na društvenom centru iznosi 16.167,00KM bez PDV-a koje je donirao UNDP od čega je:

 

Ukupna vrijednost ugovora za građevinske radove: 11,095.00 KM (bez PDV)

 

(Vrsta radova koja je rađena: Keramičarski, molersko-fasaderski, spušteni stropovi , elektro-radovi i rasvjetna tijela, vanjske klupice, rešetke na prozorima, mokri čvorovi i sanitarije, vodoinstalaterski radovi)

 

Ukupna vrijednost informatičke opreme: 2,200.00KM (bez PDV)

 

Ukupna vrijednost namještaja (stolovi, stolice, bean bags, saksije: 2,872.00KM (bez PDV).

 

Nakon svečanog dijela otvaranja druženje se nastavilo uz prigodnu zakusku.

 


  • Posljednje